Aplikacje Webowe

Slide 1

Cinema Pro 2.0

Aplikacja Web & Mobile umożliwiająca sprawne zarządzanie rezerwacjami w kinie, teatrze oraz eventach plenerowych. Pełna swoboda dostosowania do indywidualnych potrzeb, powiązanie z popularnymi systemami płatności tj. PayPal czy PayU. Generator biletów, Zautomatyzowany system CMS, możliwość powiązania z dowolnym API to tylko niektóre cechy, które wkrótce zaspokoją najbardziej wymagających klientów.

aplikacje webowe
Slide 1

AgnieszkaPamuła.pl

Nasz najświeższy, stworzony od podstaw projekt strony internetowej wraz z indywidualnym systemem zarządzania treścią, systemem rezerwacji miejsc na wydarzenia oraz indywidualną szatą graficzną, obejmującą nie tylko logotyp, ale także stworzone przez nas indywidualnie, na potrzebę klienta ikony.

strony internetowe
previous arrow
next arrow

Niezależnie od tego czy jesteś Youtuberem, przedsiębiorcą, chcesz prowadzić swój sklep online czy też świadczyć usługi e-learningowe lub po prostu mieć swoją wizytówkę w internecie – dobrze trafiłeś.

Jesteśmy grupą ambitnych, młodych i pełnych pasji osób, które z powodzeniem doprowadzą Twój projekt do sukcesu. Budujemy zarówno rozbudowane aplikacje webowe takie jak serwisy ogłoszeniowe, portale internetowe jak i oparte na CMS WordPress strony firmowe z dedykowaną identyfikacją wizualną.

Korzystamy z najnowszych technologii w branży takie jak Laravel, Vue czy też Angular. Tworzymy jednostronicowe aplikacje (szczególnie dobre rozwiązanie jeśli chodzi o UX – user experience) a także zwykłe aplikacje wielostronicowe (jest to lepsze rozwiązanie jeśli chodzi o optymalizację SEO – pozycja strony w wyszukiwarce)

Ze swej strony oferujemy przy każdym projekcie stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej, integrację z social media – Facebook, Twitter, Instagram oraz integrację z Google Search Console i Google Analytics.

Nie boimy się nowych wyzwań! Podziel się z nami swoją ideą My zajmiemy się resztą!

Zastanawiasz się ile może kosztować Cię nasza usługa? Sprawdź nasz cennik Strony internetowe, Strony www, Strony internetowe cennik, strony www cennik